Ünnepélyes keretek között tettek esküt a hódmezővásárhelyi helyőrségben az újonnan kiképzett honvédek. E felemelő alkalmon Dudás Ferenc református tábori lelkész áldotta meg a felsorakozott katonákat.
Az eddig megszokott novemberi helyett idén először új időpontban, május 21-én, hétfőn tartotta a szentendrei MH Altiszti Akadémia szokásos, éves alakulatnapját.
Tábori lelkész részvételével tartottak ünnepi megemlékezést május 21-én, a Magyar Honvédelem Napján a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben, Görgey Artúr tábornok síremlékénél.
Május 21-én beterjesztette a Magyarországi Református Egyház Zsinatának a 2025. évről szóló jelentését Mészáros László dandártábornok, protestáns tábori püspök.