"Kérjük Isten gazdag áldását a magyar lovasság, a huszárság életére, ránk, az egykori huszárjaink családtagjaira, leszármazottaira, mindazokra, akik lovas nagyapáink, dédapáink, huszár ősapáink emlékét ápolják. Fidelissimus ad mortem - leghívebben mindhalálig! Vivat hussar!"
- 2025/08/17